שאלות ותשובות

כמה זמן ימשך הפרויקט?
בקון קריט אנו מתחייבים לזמן ביצוע מקסימלי לכל פרויקט ע"י לו"ז ריאלי שאנו בונים ע"פ דרישות הפרויקט והמזמין וכמובן ע"פ הניסיון שלנו (מעולם לא גרמנו לעיכוב בפרויקט או לא מסרנו פרויקט בזמן שלו התחייבנו.)

האם אחרוג מההוצאה המתוכננת?
ניסיוננו רב השנים בקון קריט מאפשר לנו לצפות את רוב הבלתמ"ים החריגות וטעויות תכנון עוד לפני תחילת העבודה להתריע זאת בפני מזמין העבודה ולאפשר חלופות לביצוע.
בנוסף במקרים מסוימים אנו מציעים חלופות זולות שלא פוגעות בטיב העבודה ומאפשרים למזמין חסכון כספי ניכר .

סחטנות, שיטת הסלמי?
בניגוד לקבלנים שפועלים בשיטה זו בכדי לקבל עבודה ולאחר מכן לסחוט כספים מהלקוח בשלל טענות והקטנות ראש.
בקון קריט אנו מגישים הצעת מחיר מפורטת ככל הניתן ותואמת את כתב הכמויות/תוכניות אם ישנן ובכל מקרה אנו מציגים את כל הנתונים האמיתיים שיש בידנו החל מהפגישה הראשונה.

תיאום ציפיות, התאמה ללקוח
בשלב איסוף הפרטים למתן הצעת המחיר אנו מקפידים לברר את נהלי העבודה הרצויים ללקוח ימי עבודה, שעות עבודה רצויות, זמני עבודה ברעש וכו' מה שמאפשר לנו לבנות לו"ז ספציפי לכל לקוח ולמנוע אי הבנות וחוסר נעימות עתידית.

מקצועיות בעבודה?
בקון קריט אנו מעסיקים צוותים מיומנים של בעלי מקצוע מוסמכים ומומחים בתחומם אשר מורגלים לעבוד יחד בתיאום ומשלימים זה את זה .
בכל אתר עבודה נמצא מנהל עבודה מוסמך ומנוסה שמנוי על בטיחות העובדים באתר, תיאום העבודות וביקורת על העובדים.

האם יש סיכון למזמין העבודה?|
הרבה אנשים לא יודעים זאת אבל כאשר הם שוכרים קבלן לעבודה הם נושאים בחלק מאחריות לפרויקט. בתור מזמיני העבודה וחלה עליהם החובה לוודא כי הקבלן שהם שוכרים את שירותיו אכן קבלן רשום ויש לו ביטוח מתאים שהם צורפו אליו כמוטבים בזמן העבודה .
בקון קריט אנו מצרפים את מזמיני העבודה כמוטבים בפוליסת הביטוח הקיימת שלנו ללא תוספת תשלום.

איך אדע שלא עוקצים אותי?
כולנו בני אדם ולפעמים קשה לחזות מראש מי אמין ומי נוכל שהרי רובם בעלי לשון חלקלקה אבל יש כמה דרכים להימנע מעוקץ.
הרחבתי על כך ב "איך להימנע מנוכלים, מסובכים וחדלי פירעון בענף הבנייה " בינתיים תזכרו שהכי חשוב להשיג מידע על הקבלן, היום בעידן האינטרנט הכל יותר פשוט חפשו ברשם הקבלנים, רשם החברות, פסקי דין וכמובן אף פעם אל תתפתו אם זה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי זה לא אמיתי.

איך אוכל להבטיח את עצמי מול הקבלן?
בקון קריט אנו חותמים על הזמנת עבודה כתובה שמתבססת על הצעת המחיר ומוסיפים לה את מה שסוכם בע"פ בנוסף אנו חותמים על חוזה בשני העתקים (אחד ללקוח ואחד חוזר אלינו) שנועד להגן על הלקוח ומפורטים בו כל פרטי העבודה, לוח זמנים, לוח תשלומים וכו'.

האם זה שווה את הבלגאן והלכלוך?
סדר ניקיון וארגון הם אלמנטים שמלווים אותנו בשגרת החיים כך שבאופן טבעי אנו מקפידים על אתר נקי מסודר ובטוח במהלך כל הפרויקט ,אנו מספקים פתרונות לעבודה במבנים פעילים משרדים ובתים למניעת לכלוך ואבק ככל שניתן עד לאטימה והפרדה מוחלטת של האתר משאר המבנה.

אחריות ובדק
חומרי העבודה שבהם אנו משתמשים בקון קריט נמצאים בקדמת הטכנולוגיה כולם בעלי תו תקן ואיכות.
חומרי העבודה הם בעצם מערכות של חומרים שמיושמים בהקפדה ע"פ הוראות היצרן ועל ידי עובדים מיומנים מה שמאפשר לנו להעניק אחריות ארוכת טווח משולבת שלנו ושל יצרן המערכת.